ENNE OSTU SOORITAMIST KÜSI PERSONAALSET KINGITUST 565 777 25 / INFO@VOODIPOOD.EE

Kuidas valida Sleepwell madratsit?

Nii hea, et magad korraga sisse ja välja

Päriselt välja magamiseks on oluline pöörata tähelepanu une kvaliteedile. Lisaks sellele, et vähemalt pool tundi enne uinumist ei tohiks vaadata telerit või nutiseadmeid ning tarbida õhtuti kofeiini sisaldavaid jooke, tuleks valida ka oma keha jaoks sobiv madrats. Õige madrats toetab liigeseid ning lülisammast ning toob tihti leevendust ka seljavaludele.

Sleepwell on üks enimostetud voodibrände ja seda põhjusega. Kahepoolsed vedrumadratsid on mõlemalt poolt vastupidava (high resilience) porolooniga vooderdatud. See tagab madratsile pikema eluea. Ei ole juhus, et ka suurem osa hotelle on toad Sleepwelli madratsitega sisustanud – viimane asi, mida majutusasutus endale lubada saaks, on nurin ebamugava voodi pärast. Samas oleks liigne kulu madratseid pidevalt välja vahetada, mistõttu ongi kahepoolne madrats kõige mõistlikum valik.

Sleepwell-madrats

Sleepwell madratsite vooderdus on ühe madratsi kummalgi küljel erinev, mis võimaldab inimesel valida just talle sobivam külg – veidi pehmem või jäigem. Olenevalt mudelist on madratsi sees eraldi vooderdatud ka vedrud (seda nt pocket-vedrustuse puhul, kus kõik vedrud on eraldi justkui tasku sisse pakitud – sellest ka nimetus „pocket“). See mõjutab madratsi jäikust ja hingamist.

Mille poolest Sleepwell madratsid erinevad?

Sleepwell madratsid jagunevad värvide järgi nelja tootesarja: blue, red, black ning top ehk kattemadratsid. Ulatuslikust tootevalikust leiab igaüks kindlasti endale sobiva. Kui tekivad küsimused, saab voodipood.ee teile alati nõu anda.

Blue sarja iseloomustab ajatu lihtsus ning stabiilsus – Skandinaaviale omane minimalism, milles on samas kõik olemas. Iga järgnev Sleepwelli sari on selle edasiarendus.

Red sarja on täiustatud High Resilience või – olenevalt mudelist – Serene™ porolooniga, mis säilitab keha toetavad omadused ka jahedas toas. Seda on tunnustanud ka Eesti Allergialiit. Lisaks vastavad selles sarjas kasutatav kangas, puuvill, vill ja vatiin ka rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Black-sarjas on red-sarjas kasutatav 5-tsooniline pocket-vedrustus asendatud ergonoomilise 7-tsoonilise multipocket-vedrustusega. Seda sarja kõikide mudelite puhul. Kangaste töötlemisel kasutatakse innovaatilist RucoPur™ tehnoloogiat, mis reguleerib kehatemperatuuri. Need, kel öösel liiga palav hakkab, võiks just sellest leevenduse leida.

Ehkki need tootmistehnoloogiad võivad kõlada kui hiina keel, kehtib tegelikult üks lihtne tõsiasi. Garantii, mille voodipood.ee saab anda: kõik Sleepwelli tooted on kahtlemata kvaliteetsed ning tagavad hea une aastateks.

Loe lambaid, mitte üürikesi unetunde

Uni on hea tervise ja rõõmsa meele alus. Seda kinnitavad nii arstid, treenerid kui lapsevanemad. Neuroteadlane Jaan Aru on kirjutanud, et vaid hästi väljapuhanuna suudame oma aju piisavalt kontrollida, ohjeldada ja suunata, et korda saata neid asju, mida me tõesti soovime. „Töötajad, kes on halvasti maganud, suudavad oma mõtete suunda halvemini kontrollida ja kipuvad rohkem ebaolulisest mõtlema. Samuti kontrollivad nad kehvemini oma muid ajupiirkondi, mis suunavad nende tähelepanu kiiresti sotsiaalmeediasse ja YouTube’i videoid vaatama. Teadustöö näitab, et krooniline unepuudus viib ülekaalulisuse ja rasvumiseni,“ kirjeldab ta. „Liiga lühike uni suurendab nälga ja isu, häirib impulsside kontrolli, suurendab tarbitava toidu hulka ja seeläbi teeb karuteene teie muidu tervislikule eluviisile.“

Sleepwell-kontinentaalvoodi

Uni on eelkõige oluline meie ajule – meie keha puhkab oluliselt kiiremini välja kui meie pea. Keha ei pea selleks tingimata magama. Und on vaja meie ajule – elutähtsale organile, mis meie keha juhib. Ilma ajuta inimene ei funktsioneeri. Miks on inimene siis aga ainus liik, kes ise vabatahtlikult kompromiteerib eluks olulisi unetunde? Laste uni on teadupärast püha – magavat last ei raatsi keegi segada. Tegelikult ei ole täiskasvanu uni vähem püha, sest ainult korralikult välja puhanud inimene suudab päeva vältel energiline püsida ja „härjal sarvist haarata“.

More Stories
Madrats ja selle eluiga – millest see sõltub?